Ҫfarë ndodhi me Engjin, shfaqet në dasmë me flokë të ‘shthurur’

Engjëllusha Salihu tashmë është ndër këngëtaret më të kërkuara për ahengjet familjare.

Ajo së pari u bë e njohur si vajza e Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Tashmë Engji është shumë e njohur për mbarë publikun.

 

Ajo është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku bën postime të shumta dhe të ndryshme.

Mbrëmë ajo ka qenë e pranishme në një dasmë, ku në një nga fotot e postuara flokët e saj duken paksa të shthurur.