Adelina shfaqet tejet provokuese nga plazhi, por çka po ndodhë me fytyrën e saj

Adelina Tahiri është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot, ajo ka postuar një foto nga plazhi ku shfaqet tejet provokuese.

Mirëpo, është pamja e fytyrës së saj ajo që mori gjithë vëmendjen.<