Adelina Tahiri provokon keq: Publikon foto veç me sytjena e jakne

Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri shfaqet gjithmonë provokuese.

Ajo është e komentuar shumë për jetën lukzose që bën, duke mos i ndalur asnjëherë veshjet firmato.

Për ndjekësit e saj ajo publikon fotografi të ndryshme, e cila nuk e ka problem që të provokojë.

Edhe këtë herë, Adelina shfaqet vetëm me jakne dhe sytjena.

Për më shumë shikojeni këtë imazh.