Adrola Dushi atraktive në veshjen sportive

Modelja shqiptare, Adrola Dushi ka publikuar imazhe në veshje sportive.

E veshur në të bardha dhe kapele në kokë, Adrola ka shkrepur fotografi ketë pasdite.

Ajo i ka postuar në Instagram. Njerën nga fotografitë e ka postuar nga makina.

Adrola nga 293 mijë ndjekësit e saj, arrit të marr pëlqime dhe komente në këto foto. Rikujtojmë se modelja shqiptare së fundi ka pozuar për markën e njohur të makijazhit Mac.