Aferdita harron se tani është nuse, vjen me poza të nxehta bashkë me shoqen

Afërdita Dreshaj vazhdon të mbetët një ndër femrat më atraktive shqiptare.

Ajo tashmë është martuar dhe po e shijon jetën në maksimum.

Modelja vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet bashkë me “motrën” e vet dhe po duken tejet provokative, duke ja uruar ditëlindjen.