Aksident i rëndë në Drenas, treni godet veturën

Një aksident ka ndodhur para pak minutave në Drenas.

Në aksidentin në fjalë janë përfshirë një tren dhe një veturë,teksa thuhet se treni ka goditur veturën në fjalë.

Sipas një lexuesi të Indeksonline aksidenti ka ndodhur pikërisht tek ‘Lagja e Xhamisë’ teksa nuk dihet nëse ka të lënduar si pasojë e aksidentit.