Arta Nitaj e quan veten ‘grua të nxehtë’

Arta Nitaj njihej në fillim si një modele, madje e videoklipeve.

Por së fundi ajo u fokusua të bëhej e njohur edhe në rrjetet sociale, madje shpesh herë përmes video-ve të shumta nga palestra.

Siç duket Arta nuk po mjaftohet me kaq dhe gjithnjë po mban të relaksuar ndjekësit e saj me fotografi tejet tërheqëse, transmeton Indeksonline.

Së fundi Arta pozoi me një fustan tejet elegant, shumë të hapur tek gjoksi që tregon thuajse gjithçka.

Me pak palestër, shumë ndërhyrje Arta duket si e përkryer në fotografinë e realizuar së fundi.

Padyshim ngjyra e gjelbër e bën të duket mjaftë mirë, me flokët ngjyrë karamele që i bëri së fundi./Indeksonline/