Axha “Shneq” pëson aksident trafiku, kjo është gjendja e tij

Para disa minutash është raportur se aktori i njohur Mensur Safqiu ka pësuar një aksident komunikacioni.

I kontaktuar nga lajmi.net ai ka bërë të ditur se vetura prapa tij nuk e ka respektuar rregullin e komunikacionit dhe e ka goditur aktorin.

Ai madje thotë se këtë nuk mund ta quaj as aksident pasi asgjë nuk ka qenë serioze dhe vetura nuk është gërvishur shumë prandaj nuk ka pasur nevojë të lajmërohet policia.(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë)

Gjendja e Safqiut është e mirë dhe aktualisht është në xhirime.