Belkiz dhe Miloti më të dashuruar se kurrë më parë, shfaqen të përqafuar

Milot Rashica po vazhdon të jetë një ndër futbollistët më të njohur të kombëtares së Kosovës.

Ai tani po shijon suksesin e madh si në kombëtare ashtu edhe në skuadrën e tij, Werder Bremen, shkruan Frontonline.

Miloti tani është tejet i përfolur edhe për jetën private ku gjithmonë vëmendje të madhe merr edhe gruaja e tij Belkizi.

Në foton e fundit ata po duken më të dashuruar se asnjëherë më parë.