Burri nga Vitia ngacmon seksualisht dy vajza të mitura

Të shtunën është arrestuar një person në Viti pasi i njëjti dyshohet se i ka marrë në veturën e tij dy femra të mitura dhe i ka ngacmuar

Rasti ka ndodhur mëngjesin e së shtunës në fshatin Pozheran të Vitisë, ku i dyshuari i ka marrë vajzat me veturën e tij kinse për t’i dërguar në shkollë dhe kaq ngacmuar në rrugë tjetër duke i ngacmuar me fjalë.

Policia bën të ditur se viktimat kanë arritur të zbresin nga vetura dhe kanë kërkuar ndihmë në shtëpinë më të afërt.

Viktimat kanë pësuar lëndime të lehta dhe kanë marrë trajtim mjekësor, ndërkaq me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje./GazetaExpress