Dhurata “hallakatë” fansat, me pixhama dhe në shtrat

Dhurata Ahmetaj u ka uruar fansave një javë të mbarë.

Por, fansat e saj nuk mund të kishin imagjinuar një fillimjavë kaq të nxehtë nga këngëtarja e tyre e pëlqyer.

Me pizhama dhe në shtrat, Dhurata Ahmetaj nxjerr këmbët dhe fytyrën goxha natyrale këtë herë./Indeksonline/