E bukura nuk ka fund, por vajza e Lutfi Hazirit i është afruar

Lotina Haziri është njëra nga vajzat e Kryetarit të Gjilanit, Lutfti Haziri.

Ajo ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram”, ku shihet duke shijuar një kafe në qytetin e New Yorkut.

Lotina shihet e veshur me maicën e zezë, kombinuar me buztë e kuqe dhe flokët e lidhura./Indeksonline/