Elita vesh fustan të ngushtë, kaq shumë është shëndoshur pas shtatzënisë

Elita Rudin si duket çdo ditë e më shumë po e shëndoshë e po e ndryshon shtatzënia.

E këto ndryshime të prezantueses po i shohim në çdo fotografi që ajo e poston dhe në çdo paraqitje publike.

E sot, ajo në profilin e saj në Instagram, ku edhe posedon shumë ndjekës, ka postuar disa fotografi me fustan të ngushtë dhe që vërehet shumë mirë sa është shëndoshur.

Ndryshe, Elita dhe Gjiko janë martuar para pak mujash, ku kanë bërë një dasëm madhështore /ORAinfo/