Emina Çunmulaj: Vajzë fshati përjetë dhe krenare për këtë

Emina thotë se është krenare që është vajzë fshati.

Modelja Emina Çunmulaj kohën e fundit ka lënë pas profesionin dhe është përkushtuar më shumë në familje, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ajo publikoi disa fotografi, të realizuar në një femë të manaferrave, teksa po mbante në duar disa produkte ushqimore që i kishte marrë atje.

“Vajzë fshati përjetë dhe krenare për të”, ka shkruar Emina sipër fotografive, ku shfaqet e lumtur në atë ambient.