Erjona Sulejmani çmend fansat, shfaqet “topless” në ishull

Ish-bashkëshortja e Blerim Xhemailit i ka çmendur fansat e saj me fotografitë e fundit të shfaqura në rrjetet sociale.

Erjona Sulejmani është duke i kaluar pushimet në ishujt Kanarie.

Dhe, ish-bashkëshortja e futbollistit Blerim Xhemaili i ka shfaqur linjat e saj perfekte, ndërkohë që i ka çmendur fansat me fotografitë e saj të fundit.

Madje, modelja shqiptare shfaqet “topless” dhe i ka lënë pak vend imagjinatës.

Fama e modeles shkodrane po rritet dita-ditës, mbi të gjitha pas ndarjes nga futbollisti shqiptar që e përfaqëson Zvicrën, me të cilin e ka një djalë – Luanin.