Fotosesioni i ri i Kadrie Canollit duke prezantuar çantat e “Guess” do t’u lë pa fjalë

Kadrie Canolli shquhet si njëra nga femrat më të bukura shqiptare.

Biondina ka qenë e angazhuar në profesione të ndryshme, duke korrur suksese të njëpasnjeshme.

Bukuroshja së fundmi ka realizuar fotosesionin duke prezantuar çantat e firmës Guess- pranverë verë 2021.

Duke vënë në pah fizikun e saj të përkryer, ajo solli poza mjaftë të bukura dhe seksi.

Më poshtë Indeksonline ju sjellë imazhet.

No description available.
No description available.
No description available.
No description available.