Gëzimen po e zbukuron kaq shumë martesa, iu ‘mahnit’ me pamjen

Gëzime Krasniqi u bë e njohur në publik si reja e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit.

Para një muaji ajo dhe djali i këngëtares bënë dasmën madhështore që zgjati tre ditë.

Gëzimja nuk ka munguar me postime në rrjete sociale pas martesës.

E së fundi ajo ka publikuar disa foto ku shihet se martesa po e zbukuron edhe më shumë./ORAinfo/