Jonida Vokshi thekson linjat në veshjen e ngushtë

Aktorja, Jonida Vokshi ka marrë vëmendjen me imazhet e fundit që ka publikuar.

Në Instagram, ka postuar fotot e veshur ngushtë ku ka treguar linjat e bukura

Jonida, ka ekspozuar pak nga barku i saj të cilin shihet se e ka në formë edhe pas lindjes së vajzës, Emi.

Ajo ka rregulluar flokët, makijazhin nuk e ka lënë anash gjithë dukjen e përfundoi me një çantë të markës Gucci vendosur krahëve.

Jonida, ka vendosur edhe bizhuteri. Komentet dhe pëlqimet nga ndjekësit ishin të shumta.