Keni parë shpesh gruan, por kjo është motra e Labinot Gashit

Agnesa Gashi, e njohur edhe si motra e Labit, ka nisur të bëhet personazh i njohur i shoubizit në vend.

Faqja e saj në Instagram ka nisur të shndërrohet në blog mode, ku bukuroshja po duket mjaft atrakive në çdo paraqitje.

Në fotot e fundit, Agnesa shihet duke pozuar nën rrezet e diellit.

Ndryshe, Agnesa është nënë e dy fëmijëve, po kujdesin për trupin e saj dhe pamjen nuk e lë anash asnjëherë.