Kim Kardashian “çmend” rrjetin me pozat e fundit

Kim Kardashian padyshim se është një nga femrat më atraktive dhe më të njohura në botë.

Ylli televiziv, modelja e sipërmarrësja e suksesshme, Kim Kardashian është gjithashtu një nga personazhet më të ndjekura nëpër rrjetet sociale, shkruan Indeksonline.

Ajo në secilën paraqitje që bën nëpër rrjetet sociale merr gjithë vëmendjen e qindra miliona ndjekësve të saj.

Njejtë ka bërë edhe së fundmi, ku ka pozuar vetëm në bikini, duke vënë në pah linjat e saj trupore, që e veçojnë atë, duke e bërë një nga femrat më ‘hot’ në botë.