Ky mashkull e ‘detyron’ Nora Istrefin të vishet me fustan të ngushtë e provokues

Nora Istrefi shfaqet në një fustan të ri të dizejnuar nga Valdrin Sahiti dhe duket e mrekullueshme.

Duket se Nora Istrefi i ka ndenjur gati trupit të saj gjatë kohës sa ishim në karantinë.

Këngtarja është shfaqur me forma të mrekullueshme të trupit në fustanin super të ngushtë derisa po bënte prova tek miku i saj i mirë, dizajneri Valdrin Sahiti.

Në një video të postuar nga Sahiti në Instagram, Nora shihet duke e provuar e reklamuar fustanin rozë.

Ajo duket bombastike derisa lëviz me flokë të lëshuar dhe grim shumë të thjeshtë, teksa ka të mbathur një palë sandale elegante me ngjyrë të zezë.