Milan humb mundësinë për t’iu afruar Interit, ndalet nga Torino

Milani ka barazuar në San Siro me Torinon pa gola në ndeshjen e xhiros së 15-të të SerieA.

Edhe pse kishin disa raste të mira, rosonerët nuk arritën të marrin tri pikë të plota nga kjo ndeshje.

Me këtë barazim, Milani mban pozitën e katërt me 26 pikë, tri më pak se Inter dhe një më shumë se Lazio.