Modelja provokon me pjesën e poshtme të trupit

Modelja e njohur Genesis Lopez është ‘nëna’ e provokimeve.

Ajo në Instagram ka hedhur një fotografi ku ka mahnitur me trupin dhe si çdoherë tjetër, edhe kësaj radhe në pah ka vënë ‘armën’ e saj më të fortë, shkruan Syri Kosova.

Genesis duket sikur po zhvishej në pjesën e poshtme të trupit dhe gjoksi po i shpërthente.