Pamje nga Veriu.info: Momenti kur dhjetëra persona e sulmojnë djalin e Nenad Rashiqit me shufra hekuri

Nikolla Rashiq, djali i Nenad Rashiqit, është rrahur nga disa persona në fshatin Llapnasellë të Graçanicës derisa po dilte nga shkolla ku vijon mësimet.

Veriu.info ka siguruar videon-xhirimin e rrahjes se djalit të politikanit serb, i cili mbështet pavarësinë e Kosovës, duke rënë ndesh kështu me politikën zyrtare të Beogradit dhe partisë “satelite” të Vuçiqit në Kosovë, Listës Serbe.

Në pamje shihet turma përreth djalit të Rashiqit, ku janë grumbulluar shumë persona dhe e godasin pamëshirshëm me shufra hekuri

Kjo është video e rrahjes së djalit të Rashiqit në oborr të shkollës: