Pas kryeministrit Haradinaj, ky këngëtar e viziton “St.Moritz”-in e Zvicrës (Foto)

Këngëtari kosovar, Capital T, i cili njihet për hitet e tij të shumta dhe udhëtimet luksoze nëpër vende të ndryshme të botës.

Ai së fundit ka zgjedhur një vend të veçantë i cili për kosovarët u bë i njohur nga kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, “St.Moritz”, në Zvicër.

Pas kryeministri ky është këngëtari kosovar që bënë pushime në St.Moritz.(Kliko mbi reklamë dhe shiko pamjen e plotë⤵)

Trim Ademi i njohur si “Capital T”, ka postuar së fundi disa foto në rrjetin e tij social, “Instagram”, në një ndër vendet më të shtrenjta në botë, Sant Moritz, në Zvicër.