Pasi i dhanë fund lidhjes prej 4 vitesh, Ronela Hajati i tregon Zerkës se çfarë ka humbur

Ata kurrë nuk e pranuan që ishin bashkë, por në të njëjtën kohë të gjithë ishin të sigurtë për diçka të tillë.

Me fotot e shpërndara shpeshherë së bashku dhe detajet e vogla nëpër foto Ronela Hajati dhe Young Zerka padyshim ishin një nga çiftet më të këndshme në shoWbizzin shqptar.


Sipas burimeve pranë çiftit nga “Prive” mësohet se ata i kaun dhënë fund romancës. Gjithashtu dy artistët nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në “Instagram”.

Pas ndarjes, Ronela ka postuar një foto në Instagram ku shfaqet shumë provokuese, e veshur me vetëm një bluzë duke i treguar kështu Zerkës çfarë ka humbur.

Nuk kanë munguar komplimentat e shumta për Ronelën në këtë foto.