Pozë me këmbët hapur, Angela Martini habitë me deklaratën

Angela Martini pothuajse në çdo paraqitje të saj shfaqet provokuese.

Tani ajo ka publikuar dy fotografi, ku modelja shfaqet tejet elegante, teksa po mban në gojë puro.

Por, ajo që habiti të gjithë në këtë fotografi, është deklarata e modeles shqiptare, e cila ka shkruar “Nganjëherë duhet të kesh **** që të jesh grua”.

Ndryshe, Angela Martini ka tre vite që është martuar me biznesmenin Dragos Savulescun. Martesë kjo e cila erdhi papritur për publikun, dhe u bë publike ditën që dhe ndodhi.

Ndërsa çifti po shijojnë dashurinë e tyre, dhe në intervista Angela ka treguar se për momentin fëmija nuk është në planin e tyre.