Tayna ‘godet’ rrjetin me këtë pamje, publikon foton më të bukur që keni parë

Tayna ka qenë emri më i përmendur kohëve të fundit në skenën e muzikës kosovare.

E kjo nuk ndodh rastëisht

E gjithë kjo zhurmë u bë për shkak të këngës së saj ‘Columbiana’ e cila arriti një sukses mjaftë të madh e pastaj edhe më këngën e dytë ‘Shqipe’ e cila pati po të njëjtin sukses.

……………………………………………………………………………………………………………..
Ana Kabashi e dridh si asnjëherë më parë në parking

……………………………………………………………………………………………………………..

Tayna ëshë një femër e bukur dhe atraktive e cila gjithashtu është shumë aktive në rrjetet sociale.

E sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket me të vërtetë seksi./ORAinfo/