Vajzat e Lutfi Hazirit, vijnë me foto provokuese nga Egjipti

Vajzat e Lutfi Hazirit duket se janë duke kaluar një pushim të bukur.

Kjo shihet edhe përmes fotografive dhe videove që ato po sjellin në rrjetet sociale.

Në fotografit e fundit ato janë shfaqur mjaft provokuese me foto interesante ku i kanë vënë në pah edhe bukurinë dhe format trupore.

Në publik ato njihen si vajzat më të bukura dhe secilën foto që ato postojnë kthehet në lajm./Infokosova/