Vdes tragjikisht në Gjermani 26-vjeçari nga Kosova

Një 26-vjecar ka ndërruar jetë pas një aksidenti trafiku që ka ndodhur në shtetin gjerman.

Mësohet se bëhet fjalë për Arif Zekaj me prejardhje nga Jabllanica.

26-vjecari Zekaj jetonte së bashku me familjen në Gjermani dhe ishte vëlla i vetëm i tre motrave.

Aksidenti ka ndodhur ditën e djeshme.

Lajmin për vdekjen e tij e kanë bërë publike edhe familjarët përmes rrjeteve sociale.