‘Xhesika’ shfaqet me fustan transparent nga Dubai, kaq tërheqëse duket

Arta Nitaj është tani një emër shumë i përfolur nga publiku dhe mediat rozë.

Ajo u bë fillimisht e njohur si aktore në rolin e saj të ‘Xhesikës’ në serialin ‘O sa mirë’.

Tani, ajo është shumë e përfolur për paraqitjet e saj plot stil.

Këtë kohë, Xhesika po qëndron në Dubai.

E nga atje sot ka publikuar një foto ku shihet se ka veshur një fustan të transparent e me këtë ajo duke më tërheqëse se kurrë./ORAinfo/