Zbulohet foto e Bleronës me 4 meshkuj në dhomë (Foto)

Moderatorja Blerona Zeqiri ka festuar dje ditëlindjen. Atë e kanë uruar familiar, kolegë e miq të shumtë, transmeton arbresh.info.

Mes tyre ishte edhe Labi i cili kishte postuar një fotografi në InstaStory duke ia uruar ditëlindjen.

Blerona festoi me këngëtar e aktor të ndryshëm që i kishte mbledhur në rezidencën ‘Marigona’.

Të ftuar ishin: Blero, Labi, Yllka Kuqi, Ana Kabashi, Fatos Kryeziu, Valdrin Sahiti, Grupi Fama dhe Buraku.

Ata në rrjetet sociale postuar foto dhe video nga atmosfera.